top of page
IMG_4815-001.jpg

המלצות

IMG_4697-001.jpg

זה כל כך, כל כך, כל כך, נדיר לי להצטלם, 
ועוד להרגיש עם זה יחסית בנוח, 
ועוד שיצאו תמונות שאני יחסית אוהבת, 
ואיזה כמה שאני אפילו ממש אוהבת :)

אמן לעוד
ושמחה ענקית שענת קיימת. 
ממליצה עליה בחום.

שיר אמיתי

ענת לוינסקי הצלמת האגדית לקחה אותי לסשן צילומים מקסים.מביט בכל תמונה ותמונה על הפרטים הקטנים והגדולים והן גורמות לי לאהוב אותי עוד ועוד.

יהודה בנימין

IMG_8609-001.jpg
IMG_5953-001.jpg

נעימה רגועה משרה בטחון מבינה את מה רציתי לצלם ולהעביר ובכלל צלמת אלופה.

קרן קסטנברג

"אני שונאת להצטלם""אני לא פוטוגנית""אני אף פעם לא יוצאת טוב בתמונות""והמצלמה לא אוהבת אותי....."אלו כמה מהאמונות הפנימיות שלי שהצליחו להשתנות בעקבות מפגש נעים ומרגש של שעה וחצי עם ענת לוינסקי, צילום בעיניים אוהבות.הרגשתי במפגש איתה אהובה ונראית (בטוב), קשובה ובידיים מיומנות ומקצועיות. אני ממליצה בחום, חוויה עמוקה של רוגע אל מול המצלמה וזה ממש לא טריוויאלי עבורי. הייתי מרוצה כל כך מהתמונות שבאמת קשה לבחור.תודה לך ענת ומאחלת לכל מי שרוצה להמיס אמונות שכאלו, מיותרות וסוגרות ולהמיר אותן לחיוך, הנאה ויופי.

יעל רוזנברג

IMG_4587-001.jpg
IMG_2341-001.jpg

איזו הפתעה כיפית ומרגשת הייתה עבורי לראות את התמונות ❤תמיד היה לי לא פשוט לעמוד מול המצלמה, ורק בגלל הטוב והפשטות שבענת הרגשתי שאפשר לנסות. ובאמת היה אפשר, תודה על חוויה טובה ונעימה, ועל התמונות הנפלאות שהוצאת!ממש ממליצה בחום, גם למי שחושש.ת, להצטלם איתך, תמונות שמוציאות את הטוב והיופי. תודה קסם שאת ❤❤

רז ברגמן

הגיע הרגע להגיד לך תודה עמוקה מעומק ליבי.הרגשתי שאת רואה אותי, קשובה אליי, מבינה למה אני זקוק וזורמת עם הרצונות המוזרים שעולים בי.מכווינה אותי כאשר אני נאבד, משקפת לי כשאני נע מהר מידי ומאפשרת לי למידה ותחושה משמעותית של אהבה ויצירה.הגעתי בשביל תמונת פרופיל חדשה עם הזקן. יצאתי עם מסע עמוק וטרנספורמטיבי שעלה על כל ציפייה שעברה בי. תודה רבה לך.את מופלאה בסשן הזה ואני ממש ממליץ בלב שלם לעבור איתך את הדרך המרתקת הזאת.

שחר כספי

IMG_3819-001.JPG
IMG_7859-001_edited.jpg

התרשמתי מאוד מדרך ההנחייה שלך. מהאופן שבו את יודעת לדובב. להוציא מהפורמליות ומהקיפאון. לחפש את הייחוד.

את לא רק צלמת, את גם מלווה רגשית. את מקרינה חום ומאפשרת בטחון. הייתה לי חוויה נפלאה אתך. אמליץ עלייך בכל לבי.

מימי חסקין

צילום טוב הוא זה שדרך התמונה עוברת חוויה, נשקפת הנשמה, והאותנטיות של הרגע מתגלה- תודה.

תומר קורון

IMG_7846-001_edited.jpg
IMG_2185-001.jpg

Thanks for teaching me how to love myself more deeply than ever before. It's a gift that you have to be able to make others feel beautiful and love all their sides.

Gidi Alon

תוהה איך לספר לכם על החוויה המיוחדת הזאת לצאת לסשן צילומים ועוד בפיסת גן עדן כזאת שזכינו לבקר בה אתמול עם ענתי  ❤

היה פשוט ונעים

ואז פתאום המצלמה הגיעה (!!!)  וענת המתוקה הזאת נתנה מקום וזמן להכל, הזכירה לחזור לנשום כשצריך ורגע להתנועע ולחזור לגוף ולפשטות שהוא כבר מכיר...

היום, ברגעים לפני שהגיעו אליי התמונות עברתי תהליך שלם בכמה דקות! באמת שלא חשבתי שלהצטלם זה כזה עניין. 

בהתחלה היה פחד, שאולי לא אוהב את התמונות שיצאו, שאולי אפילו אתבאס ואתכווץ מלראות את עצמי מהצד, מי זאת השרון הזאת בכלל? הפער בין מה שאני חשה מבפנים לבין איך שרואים אותי מבחוץ תמיד סקרן אותי, עוד כילדה, וגם היום, והאמת שזה מעסיק אותי ממש בימים אלה .

אחרי הכנה, תמיכה וחיבוק מענת התמונות הגיעו... ונשמתי..... שוב, כמו שהיא הזכירה לי.

ועם כל תמונה התרגשתי, יותר ויותר ויותר...

ראיתי אותי-ממש ממש אותי-זיהיתי כל קמט-וואו קמטים-נעים להכיר, ולנשום...

הכרתי כל צחוק-כל מבט בורח-כל מבט נבוך-כל מבט ישיר ונוכח-כל מבט אוהב-כל קימור במקומו-בחוסר שלמותו-ובשלמותו. בהתחלה קצת נבהלתי כמה חשופים כל אלה. הכל בחוץ.

ופתאום, עם ההתבוננות בתמונות, ככה בתנועה שזזה מעצמה אהבתי עוד ועוד -

כל קמט, כל שערה לבנה, אהבתי אותי על כל מופעיי - הילדה והאישה ושלל גווני הבלתי מושלמים , כה אנושיים וכה יפים .

תודה ענת ❤❤❤


ענת, את מצלמת כל כך יפה! ברגישות, בעין חדה ובאהבה. זה מורגש היטב.
התמונות המשפחתיות של כולנו ביחד ולחוד משמחות אותי, וזה בדיוק מה שרציתי.
אני בוחרת להתעלם משיפוטיות לגבי התמונות שלי. (שיפוטיות שיכלה בקלות להופיע) ופשוט להינות ולשמוח מהמזכרת היפה הזו.

תמי

IMG_1299-001.jpg
IMG_4351-001.jpg

ראיתי תמונות יפות של חברה שלי, היא נראתה כל כך שלווה, ברוגע, אמיתית ויפה .. התרגשתי בשבילה ורציתי גם לעצמי. חשבתי כמה תסכולים יש לי מתמונות, כאילו שלא מחמיאות או כאילו שנראות מבויימות ולא אמיתיות. בהחלטה של רגע צילצלתי לענת. בצד השני ענה לי קול נעים, מזמין. קבעתי מהר, כדי שלא אתחרט. מאותו רגע היו המון קולות התרוצצו במוחי, בעיקרן קולות מרפי ידיים.. נו באמת, כמה מאמץ בשביל תמונה... מה זו היחצנות הזו? בכלל בשביל מה אני צריכה תמונות? בגילי המתקדם? עכשיו נזכרתי?  החלטתי ללכת למרות ה"היגיון הבריא". להעיז לעשות אחרת כדי לקבל תוצאה אחרת. החוויה הייתה מתגמלת, ענת עטפה, חייכה, ריככה, עודדה ואחרי מספר פעמים בהן התבוננתי בתמונות הבנתי כי הבעיה היא שאף פעם לא העזתי לאהוב את עצמי בדיוק כמו שאני. התמונות נהדרות כי הן אני עצמי על היפה וגם על אי השלמויות שבי. זו לא יחצנות, זה מסע לעצמי.  כמו השיר שהדבקתי לעצמי על המראה" " תגיד לי מה אתה אוהב בי שאלתי אותך פעם. אתה אמרת הכל . קנאתי בך , רציתי גם אני לאהב עצמי ככה"  תודה רבה ענת הפיה שברגע הוצאת אותי לאור.

ריטה

bottom of page